najpopularniejsze portale randkowe
miłość,  sex

Najpopularniejsze sex portale, randkowe i erotyczne – ranking oraz opinie

Rozwój Internetu dał szansę na rozwój relacji – kobiety i mężczyźni mogą bez problemu znaleźć swoją drugą połówkę. Wystarczy, że założą konto na odpowiednim portalu randkowym i uaktywnią się na tyle, by odkrywać swoje najlepsze cechy, poszukując lub dając się znaleźć.

Chociaż każdy portal ma jakąś specyfikę, większość z nich dąży do rzeczywistej interakcji i przeniesienia się do namacalnego świata. Przed założeniem konta i wyborem najlepszego portalu warto zastanowić się i jasno zdefiniować czego poszukujemy – głębokiej, trwałej miłości czy niezobowiązującego, jednorazowego seksu? A może dana platforma ma stać się tylko okazją do wirtualnego flirtu, wymianą myśli lub pocieszenia ze strony drugiej osoby? Warto również sprawdzić opinie o takich portalach w internecie np. forum czy social media.

Każdą z tych intencji da się zrealizować. Jakie są najpopularniejsze portale randkowe? Jakę grupę wiekową można tam spotkać najczęściej? Poniżej przedstawiamy charakterystykę, a także wady oraz zalety randkowych liderów.

Flirt – najpopularniejszy portal randkowy

flirt portal randkowyDarmowy i szybki dostęp do znalezienia idealnej partnerki lub idealnego partnera na sex randkę. Wiele poszukujących spełnienia osób nie ma pojęcia, że w ich okolicy mieszkają ludzie, którzy oczekują tego samego. Flirt-portal randkowy umożliwia sprawne skontaktowanie się i doświadczenie bliskości. Dzięki wymianie zdań i opowieści, można bardziej poznać daną osobę, zanim dojdzie do kulminacyjnego momentu spotkania.

Ocena końcowa

Nawiązywanie kontaktów:

Ilość użytkowników:

Bezpieczeństwo danych:

 

BeNaughty – popularny portal erotyczny

benaughty - darmowe randkiOceniany jako najważniejszy i najbardziej satysfakcjonujący w poszukiwaniu erotycznego spełnienia. Każda dorosła osoba może założyć darmowe konto i bez skrupułów rozbudzać i zaspokajać pożądliwości. Portal łączy ponad 85 000 singli, a średni wiek użytkowników to 18-44 lata. Nie oznacza to, że jeszcze bardziej dojrzalsi mężczyźni i jeszcze bardziej dojrzałe kobiety, nie umówią się tam na gorącą randkę z rówieśnikiem. Przeciwnie – portal randkowy BeNaughty łączy również osoby 50+ i 60 +, u których zainteresowanie seksualnością nie gaśnie.

Ocena końcowa

Nawiązywanie kontaktów:

Ilość użytkowników:

Bezpieczeństwo danych:

 

LoveHolics – przygodny seks w Twojej okolicy

loveholicsPortal Loveaholics jest zarówno dla osób chcących spijać romantyczny nektar miłości z dojrzałych pąków róż jak i dla osób bardziej praktycznych, dla których liczy się efekt końcowy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Od romantycznych randek i spotkań przy świetle księżyca, po zaspokojenie nawet najbardziej skrajnych potrzeb. Ta strona randkowa nie stawia użytkownikom ograniczeń ani nie jest jest skierowana na konkretne tory. Duża ilość pokoi rozmów i wideochatów sprawia, że na szanse na spełnienie zdecydowanie rosną.

Ocena końcowa

Nawiązywanie kontaktów:

Ilość użytkowników:

Bezpieczeństwo danych:

 

Poflirtujemy – randki przez internet

poflirtujemy - portal do flirtowaniaPoflirtujemy to portal dla flirciarzy, którzy dokładnie wiedzą czego chcą od życia. Co najważniejsze jest on intuicyjny w obsłudze i pozwala nawiązać wiele różnych znajomości, zarówno na krótki, jak i dużo dłuższy czas. Zainteresowani określają na początek swoje preferencje, a potem oddają się poszukiwaniom, aż w końcu natrafią na takie osoby, które zainteresują je od pierwszego kliknięcia. Poznaj ludzi ze swojego regionu, dzięki którym będzie można rozpocząć nową relację i stać się osobą spełnioną.

Ocena końcowa

Nawiązywanie kontaktów:

Ilość użytkowników:

Bezpieczeństwo danych:

 

Zakazane Flirty – gorące randki przez internet

zakazane filtrySzukasz dla siebie towarzysza, który spełni wszystkie Twoje fantazje? Nie mogłeś trafić lepiej. Wypróbuj portal Zakazane Flirty i znajdź dla siebie parę na krótszy lub dłuższy okres czasu. Rejestracja na portalu jest bardzo prosta i przejrzysta, a korzystać można z niego na różnych urządzeniach mobilnych. Z łatwością odnajdziesz taką osobę, która Ci się spodoba i sprawi, że Twoje życie przeniesie się na zupełnie inny poziom relacji.

Ocena końcowa

Nawiązywanie kontaktów:

Ilość użytkowników:

Bezpieczeństwo danych:

 

Twoja seks randka – sex spotkanie

seks randkaPortal Twoja Seks Randka to portal skupiający ludzi poszukujących nowych doznań i seksu bez zobowiązań. Dzięki swej intuicyjności pozwala na szybkie flirty z osobami w naszym otoczeniu. Dzięki możliwości sprawdzenia lokalizacji, algorytm dobiera do naszych potrzeb osoby znajdujące się w okolicy. W dobie coraz szybszego tempa życia jest to wręcz zbawienne rozwiązanie, dzięki któremu w klika kliknięć jesteśmy w stanie umówić się na sex spotkanie. Korzystanie ze strony jest bezpłatne co jest ogromną zaletą platformy Twoja Seks Randka.

Ocena końcowa

Nawiązywanie kontaktów:

Ilość użytkowników:

Bezpieczeństwo danych:

 

Quick Flirt – sex portal

quick flirt szybkie ranki przez internetWysoko w rankingu ze względu na dostępność opcji włączenia kamery i połączenia się online z najbardziej atrakcyjnymi dziewczynami. Wideorozmowy prowokują i wzniecają ogień pomiędzy dobrze dobranymi partnerami. Zakładając bezpłatne konto, można sprecyzować swoje kryteria i skontaktować się z idealną, wymarzoną kobietą. Quick Flirt to dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą poflirtować w domu, niekoniecznie decydując się na realne spotkanie. Polecany przez tysiące aktywnych użytkowników.

Ocena końcowa

Nawiązywanie kontaktów:

Ilość użytkowników:

Bezpieczeństwo danych:

 

Edarling – seks spotkania

edarlingDziałający w 25 krajach serwis eDarling łączy użytkowników na podstawie dopasowania. Każdy zakładający konto na portalu musi wcześniej wypełnić test osobowości, składający się z pytań na temat cech zewnętrznych, przyzwyczajeń i oczekiwań wobec partnera. Na podstawie udzielonych odpowiedzi i danych demograficznych algorytm następnie łączy użytkowników w pary. Dzięki kompleksowemu badaniu osobowości serwis zapewnia maksymalne dopasowanie, cechując się dużą skutecznością we właściwym dobieraniu partnerów. eDarling oferuje również usługę członkowstwa premium, które daje gwarancję kontaktu z określoną liczbą osób przez czas trwania usługi.

Ocena końcowa

Nawiązywanie kontaktów:

Ilość użytkowników:

Bezpieczeństwo danych:

 

be2 – seks randki

be2Serwis Be2 jest nowoczesną alternatywą dla internetowego randkowania jednocześnie oferującą także tradycyjne oferty matrymonialne. Portal dobiera potencjalnych partnerów za pomocą naukowo opracowanym testom osobowości. Zarejestrowani single stają przed szansą poznania partnera uzupełniającego ich charakter selekcjonując odpowiednie osoby ze swojej bazy danych. Be2 pełni także rolę doradcy przy zakładaniu profilu oraz wstawianiu zdjęć po to aby każda osoba mogła stać się bardziej atrakcyjna. Co ciekawe serwis działa na sześciu kontynentach.

Ocena końcowa

Nawiązywanie kontaktów:

Ilość użytkowników:

Bezpieczeństwo danych:

 

Academic Singles

academic singlesPortal przeznaczony jest dla ludzi szukających dłuższej relacji, ale i osoby szukające jednorazowej przygody znajdą coś dla siebie. Rejestrując się w serwisie Academic Singles, mamy gwarancję odnalezienia swojej drugiej połówki. Strona w oparciu o wypełniony kwestionariusz osobowy, który jest wymagany przy rejestracji, odszuka osoby o charakterze i wyglądzie maksymalnie zbliżonym do naszych preferencji. Szybko dostaniemy idealne propozycje. Nie ma żadnych zobowiązań, a tylko od nas zależy z kim i w jakim celu postanowimy się umówić.

Ocena końcowa

Nawiązywanie kontaktów:

Ilość użytkowników:

Bezpieczeństwo danych:

 

NaughtyAppetite – darmowy sex portal

naughty apetite randki erotyczne przez internetStrona przeznaczona dla dzikich mężczyzn, którzy chcą ujarzmić testosteron i kobiet, które stawiają na wyzwolenie i bezpośredniość. Na tej platformie nie ma żadnych zahamowań, owijania w bawełnę i manipulacyjnych gierek. W powszechnej opinii Internautów, minusem portalu jest z kolei możliwość założenia konta dopiero od skończonych 21 lat.

Ocena końcowa

Nawiązywanie kontaktów:

Ilość użytkowników:

Bezpieczeństwo danych:

 

EroDate – portal randkowy

erodate serwis randkowyZachęcający do zabaw, eksperymentów i odwagi. EroDate to kolejna ceniona przestrzeń do pełnoletniego randkowania i rozładowania napięcia seksualnego. Skupia w jednym miejscu setki tysięcy osób, a wszystkie treści objęte są dyskrecją. Ponad 3 miliony zarejestrowanych zdjęć i plików wideo rozprzestrzenia się z sekundy na sekundę. 20, 30, 40, 50 + ? To nie ma znaczenia. Najważniejsze jest to jak się czujesz i czego pragniesz.

Ocena końcowa

Nawiązywanie kontaktów:

Ilość użytkowników:

Bezpieczeństwo danych:

 

IAmNaughty – sex spotkania dla dorosłych

iamnaughty - portal sex spotkaniaJak sama nazwa wskazuje – “I am Naughty” to przepustka do bycia niegrzecznym i pełnym namiętności. Rejestracja i sprecyzowanie wymagań pozwala spotkać się w zamieszkałej okolicy z dziewczynami i chłopakami, którzy marzą o tym samym co ty! Strona randkowa jest wstępem do czegoś więcej – tego, o czym śnisz po nocach, a w ciągu kilki minut poświęconych na rejestrację, możesz mieć w zasięgu swojej ręki.

Ocena końcowa

Nawiązywanie kontaktów:

Ilość użytkowników:

Bezpieczeństwo danych:

 

Stripchat

stripchat popularne randki internetoweSatysfakcja, zadowolenie i niespodzianki – jest duża szansa, że najbardziej gorące dziewczyny i najbardziej seksowni chłopacy z twojego sąsiedztwa, są na Stripchat i czekają, by się z tobą spotkać. To, co w realnym świecie budzi lęk, nie ma miejsca dzięki portalom randkowym. Boisz się zapytać o randkę pociągającą dziewczynę, którą spotykasz codziennie na przystanku autobusowym? Być może od wielu miesięcy jest już na Stripchat – sprawdź, napisz i działaj. Nie trać czasu i okazji, aby poznać drugą osobę.

Ocena końcowa

Nawiązywanie kontaktów:

Ilość użytkowników:

Bezpieczeństwo danych:

 

SexKontakty

sex kontakty przez internetNawet najbardziej nieśmiali ludzie, mogą przełamać swoje bariery w Internecie. SexKontakty to miejsce dla każdego, kto chce wyrazić swoje fantazje, pragnienia i wyobrażenia idealnej randki. Ale na samym ich ujawnieniu, nic się skończyć nie może – jeśli tylko chcesz, dołącz do wielotysięcznej społeczności, która dzielenie się fetyszami, przenosi swobodnie na rzeczywistość i realne przyjemności. Jak w każdym portalu randkowym, liczy się odwaga, bezpośredniość i aktywne dążenie do celu.

Ocena końcowa

Nawiązywanie kontaktów:

Ilość użytkowników:

Bezpieczeństwo danych:

 

Fuckbook 2.0 – randki na szybki sex

fuckbook sex randkiSzukasz niezobowiązującego seksu, dzięki któremu zapomnisz o wszystkich dotychczasowych problemach? To odpowiedni portal zarówno dla pań, jak i dla panów, którzy spragnieni są niespotykanych kontaktów seksualnych z ludźmi w różnym przedziale wiekowym. Otwórz się na zupełnie nowe doznania i znajdź osobę z tysięcy różnych użytkowników, z którą zechcesz spełnić swoje najskrytsze fantazje. To doskonała odskocznia od codziennego życia, która pozwoli Ci na zyskanie stuprocentowej swobody.

Ocena końcowa

Nawiązywanie kontaktów:

Ilość użytkowników:

Bezpieczeństwo danych:

 

Adult Dating – randki dla dorosłych

adult dating - randki dla dorosłychSzukasz partnerów seksualnych, którzy mają spełnić Twoje fantazje, a jednocześnie chcesz, aby wszystko odbyło się przy pomocy sieci internetowej? Proponowany portal to świetne rozwiązanie dla każdej osoby, która znajduje się w potrzebie seksualnej i chce z niej wybrnąć. Poznaj zupełnie nieznane dotąd osoby, które doprowadzą Cię do rozkoszy. To Ty wybierasz z kim chcesz się bliżej zapoznać, określając swoje preferencje oraz potrzeby. Umawiaj się na tyle randek, ile uznasz za stosowne. Wszystko zależy od Ciebie!

Ocena końcowa

Nawiązywanie kontaktów:

Ilość użytkowników:

Bezpieczeństwo danych:

 

Tylko Ty i Ja – dyskretny portal randkowy

tylko ty i ja - dyskretne randki przez internetNa tym portalu randkowym żaden z członków nie ma ochoty na dłuższe zabawy oraz zwodzenie. Wszyscy doskonale wiedzą po co się tam znaleźli. Szukasz seksu pozamałżeńskiego lub przelotnego romansu i chcesz się dobrze zabawić? To portal, który spełni Twoje oczekiwania pod każdym kątem. Zdecyduje się na dołączenie do tego serwisu, a na pewno wyjdzie Ci to na dobre. Spełnisz swoje fantazje, a jednocześnie poznasz takie osoby, o których nie będziesz mógł zapomnieć przez bardzo długi czas.

Ocena końcowa

Nawiązywanie kontaktów:

Ilość użytkowników:

Bezpieczeństwo danych:

 

Zakazana miłość

zakazana miłośćZakazana miłość to portal przeznaczony dla osób pragnących przeżyć niezapomnianą przygodę, która może, lecz nie musi, przerodzić się w długi i namiętny romans. Rejestracja jest banalnie prosta, a możliwość prezentowania swojego wizerunku tylko wybranym osobom to ogromna zaleta! Jeśli więc i Ty pragniesz przeżyć dziką przygodę, która sprawi, że Twoje sny przestaną być wyłącznie snami, to koniecznie sprawdź pełną ofertę, jaką dysponuje portal Zakazana miłość!

Ocena końcowa

Nawiązywanie kontaktów:

Ilość użytkowników:

Bezpieczeństwo danych:

 

Ashley Madison – sex randki

ashley madisonAshley Madison jest w pełni profesjonalnym portalem randkowym, stworzonym dla osób szukających przygodnego seksu, a także dla tych, którzy marzą o odrobinie romantyzmu i małżeństwie. Wśród wszystkich stron oferujących tego typu usługi, Ashley Madison najbardziej dba o prywatność i anonimowość klientów. Będąc w podróży służbowej można wysyłać wiadomości do wszystkich osób zarejestrowanych w serwisie i będących w okolicy, aby ustalić warunki i miejsce spotkania. Można spełniać swoje najdziksze fantazje i zapomnieć o zmartwieniach.

Ocena końcowa

Nawiązywanie kontaktów:

Ilość użytkowników:

Bezpieczeństwo danych:

 

WildSpank – dyskretny serwis randkowy

wildspankWildSpank to pierwszorzędny serwis randkowy. Na portalu nie musisz wypełniać testów zgodności ani też przeglądać setki profilów innych osób. Po bezpłatnej rejestracji wystarczy, że uzupełnisz swój profil o kilka interesujących informacji na swój temat a także dodasz kilka fotografii. Następnym krokiem będzie uruchomienie inteligentnej funkcji wyszukiwania lokalnego. Serwis bardzo szybko pomoże Ci znaleźć potencjalne mecze. Portal pomoże Ci znaleźć bratnią duszę, przyjaciela a także potencjalnego przyszłego partnera.

Ocena końcowa

Nawiązywanie kontaktów:

Ilość użytkowników:

Bezpieczeństwo danych:

 

Sex portale randkowe i erotyczne dla homoseksualistów

 

Gay Dating – randki dla homoseksualistów

gay dating - portal randkowy dla gejiPortal erotyczny dla homoseksulaistów, który został stworzony po to, aby otworzyć się na zupełnie nowe eksperymenty seksualne. Szukasz partnera i nie wiesz w jaki sposób go znaleźć? To odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie, z którego po prostu musisz skorzystać. Najważniejsze jest to, że portal zapewnia Ci pełną anonimowość do czasu, aż uznasz za słuszne, aby ujawnić się drugiej osobie. Umawiaj się na taką ilość randek, jaka będzie dla Ciebie optymalną liczbą i zapewnij sobie zupełnie nowe doznania, o których dotąd nie myślałeś.

Ocena końcowa

Nawiązywanie kontaktów:

Ilość użytkowników:

Bezpieczeństwo danych:

 

Założenie konta w portalu randkowym

Chociaż nie wszyscy się do tego przyznają, prawdopodobnie każdy przynajmniej raz zastanowił się nad założeniem konta w portalu randkowym. Zwłaszcza, jeżeli tak jak w przypadku wymienionych platform, rejestracja jest całkowicie darmowa i wpuszcza w świat setek tysięcy, a nawet milionów innych, gotowych do randkowania użytkowników!

najlepsze portale randkowe

W codziennym życiu możemy czuć się bardzo samotni – obowiązki, aktywny tryb życia i mijanie na ulicy nieznajomych osób, nie pozwala dostrzegać tego, że głęboko tkwiące w nas potrzeby, są też mocno aktywne w innych ludziach. To właśnie tam, po zalogowaniu, może okazać się, że spotykane w tramwaju czy windzie biurowca kobiety są tak samo jak my – chętni wrażeń, relacji i doświadczania bliskości.

To najlepsze portale randkowe sprawiają, że mężczyzna z bloku obok, który codziennie wyprowadza swojego psa, okazuje się tak samo żądny przygód i emocji jak my – z pozoru zamknięci, nieujawniający się.

Bezpieczeństwo na portalu randkowym

Dlaczego konto na portalu randkowym wciąż budzi obawy? Każdy ma swoje opinie i lęki, ale żeby móc je przełamać, trzeba zaryzykować i spróbować zaangażowania. Założenie konta nie jest zobowiązujące, a jednocześnie nie sprawi, że cokolwiek stracimy. Wiele osób boi się, że spotka tam swoich znajomych?

Jeśli jednak i oni są obecni w sieci, chcą randkować i umówić się z wymarzonym partnerem/partnerką, nie mamy żadnego powodu do wstydu. Co więcej – to właśnie ta niepozorna w rzeczywistości relacja, może dzięki spotkaniu na portalu, przerodzić się w głębszą, ukierunkowaną na romans.

Ilość użytkowników w najpopularniejszych portalach randkowych

Ilość aktywnych użytkowników na każdym z popularnych portali randkowych zdumiewa i sprawia, że randkowanie przez Internet nie jest już tematem tabu.

Bez krępacji i obaw, możemy zanurzyć się w morzu fotografii, wiadomości, plików wideo i ofert, wybierając to, co interesuje nas najbardziej. W jednym miejscu mamy dostęp do tak wielu mężczyzn i kobiet, że nawet jeśli przydarzą się nam pomyłki i rozczarowania, szybko znajdziemy idealne dla siebie towarzystwo. Kluczem do sukcesu jest tylko i wyłącznie… otwartość!

popularne serwisy erotyczne

Jedni marzą o spotkaniu na jedną noc, inni o miłości na całe życie – współczesność pełna jest wartościowych i trwałych relacji zawartych przez Internet. Każdy zna kogoś kto buduje rewelacyjny związek dzięki aktywności na najlepszych portalach randkowych, dlatego warto się zainspirować nawet wtedy, jeśli nie jesteśmy jeszcze przekonani do budowania sensownych więzi przez Internet.

Portale randkowe są punktem wyjścia. Ułatwiają to, co trudne w rzeczywistości – podjęcie pierwszego kroku i jasną komunikację swoich potrzeb oraz oczekiwań.

Poza zdjęciami i dodatkowymi plikami umieszczanymi przez użytkowników, wymienione portale umożliwiają też opisy, informacje i uzupełnienia profilu w taki sposób, by poszerzyć wiedzę na temat każdej z osób. Wszystkie te składowe mają znaczenie przy zawieraniu kontaktu i wyborze partnerów.

Nawiązanie chociaż krótkiej rozmowy pozwala też ocenić intencje rozmówcy i zadecydować o tym czy chcemy zerwać czy może jednak kontynuować rozpoczętą znajomość. Przez cały czas pozostajemy bezpieczni i wolni od skomplikowanych sytuacji, nagabywania, śledzenia czy stalkingu.

Każdy człowiek marzy też o tym by stać się dla kogoś kimś wyjątkowym. Jedni chcą tego, co krótkotrwałe, ale intensywne, drudzy – co perspektywiczne i stabilne. Przed Internetem nie istniała możliwość tak łatwego osiągnięcia swoich celów i spełnienia tego największego pragnienia o znalezieniu się w centrum czyjegoś życia – nawet jeśli będzie to tylko jeden, romantyczny lub pełen namiętności wieczór.

Dynamika i postęp rozwijającej się sieci, jeszcze bardziej postawi w przyszłych latach na aktywność portali randkowych i sukcesy relacyjne jakie za nimi stoją. Po co jednak czekać na to, co będzie kiedyś? Już dzisiaj na najlepszych serwisach czekają wszyscy ci, którym przyglądamy się na ulicy, nieświadomi ich oczekiwań i potrzeb. Być może to właśnie my możemy je spełnić, czując przy tym satysfakcję i rozkosz.

Najlepsze portale randkowe dla dorosłych

A może dopiero wchodzimy w dorosłe życie, pełnoletniość i myśli o zabawie, adrenalinie i wykorzystaniu młodości? Najlepsze portale randkowe przeznaczone są dla osób powyżej 18 roku życia. Przekroczenie tej granicy wieku i wejście w pełnoletność, można świętować na różne sposoby – w ramach docenienia tego wydarzenia, pomysł o rejestracji na EroDate czy BeNaughty nie jest wcale głupi.

sex anonse

To właśnie ten moment sprzyja przygodom i odważnej drodze przez świat. Twoje rówieśnice lub twoi rówieśnicy mogą wpaść na to samo – nie spodziewasz się nawet jak wiele łączy cię z osobami, do których zawsze bałeś lubisz nadal boisz się zagadać. Internet jest przepustką, drogą, pomostem i syntezą wrażeń – wszystko co, czego boimy się wypowiedzieć, staje się na platformach randkowych proste, przyjemne i owocne.

W zależności od tego jaką potrzebę chcemy zaspokoić, zawsze znajdziemy kogoś kto stanie się do tego najlepszym narzędziem. A w przypadku wrażeń i uczuć, które to my możemy zaoferować, znajdziemy człowieka, który będzie chciał to przyjąć.

Założenie profilu pomaga w wymianie zdań, nawiązywaniu interakcji, szczerości i bezpośredniości, a każda z tych rzeczy pomaga z kolei w osiągnięciu zadowolenia, a nawet szczęścia. To co kiedyś nie było nawet w zasięgu wyobraźni i planów, jest współcześnie na wyciągnięcie ręki – wystarczy szybka rejestracja i gotowe! na najlepszych portalach czekają na ciebie ideały, o których zawsze marzyłeś.

Ostatnia aktualizacja

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego  na wydziale lekarskim. Ukończył  takie specjalizacje jak ginekologia i seksuologia. Autor wielu publikacji naukowych i badań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *