Hiszpańska mucha

Co to jest hiszpańska mucha ? Afrodyzjak – opinie, efekty, cena

Hiszpańska mucha czyli popularny afrodyzjak

Wszelkiego rodzaju afrodyzjaków, które mają podnieść jakość doznań seksualnych, na rynku obecnie nie brakuje. Jednym z nich jest hiszpańska mucha. Postanowiliśmy przyjrzeć mu się nieco bliżej. Czym w związku z tym jest hiszpańska mucha i komu zaleca się jej stosowanie?

Mucha, czyli… chrząszcz

Zacznijmy od tego, że hiszpańska mucha w zasadzie nie jest muchą. Jeśli jesteśmy już przy etymologii, warto zauważyć, że do czynienia mamy tutaj z chrząszczem o nazwie pryszczel lekarski. Nazywana jest też zresztą majka lekarską lub kantarydą. Afrodyzjaki sprzedawane jako hiszpańska mucha powinny zawierać w sobie wyciąg z tego chrząszcza, choć w 100 proc. trudno to ustalić, ponieważ wielu producentów nie podaje dokładnego składu takiego afrodyzjaku. Załóżmy jednak, że hiszpańska mucha zawiera w sobie wyciąg z kantarydy. Poza tym afrodyzjaki takie mają w sobie witaminy, aminokwasy i tym podobne dodatki, które możemy znaleźć w afrodyzjakach. Siłą hiszpańskiej muchy ma być jednak właśnie wyciąg z kantarydy, który ma wzmagać doznania seksualne. Pozostałe dodatki to natomiast substraty, które mają potęgować jej działanie.

Jak działa kantaryda ?

Jak w związku z tym działa kantaryda? Należy zauważyć, że ten afrodyzjak nie jest tutaj substancją, która działa na psychikę. Niemniej jednak pobudza zakończenia nerwowe w obrębie układu moczowo-płciowego. Poza tym podrażnia ona również błony śluzowe, przez co następuje wyraźne zwiększenie doznań seksualnych. Pamiętajmy jednak, że hiszpańska mucha najlepsze efekty zapewnia wtedy, kiedy zachodzi ochota na seks.

Feromon AlluraminFeromony na poderwanie kobiety

Bezpieczeństwo, opinie, efekty i cena

Zdarza się słyszeć głosy, że afrodyzjak o nazwie hiszpańska mucha może być niebezpieczny. W zasadzie kantarydyna to trucizna, która dla organizmu może być nawet śmiertelna. Wszystkich pragniemy tutaj jednak uspokoić, bo śmiertelne stężenie sprowadza się tu od 10 do 30 mg. Stężenie tej substancji, jakie zawiera w sobie hiszpańska mucha, jest jednak zdecydowanie niższe. Są to wielkości mikroskopijne, a więc stosowanie hiszpańskiej muchy nie niesie w sobie żadnego zagrożenia dla życia. To samo tyczy się też zapalenia dróg moczowych czy nawet układu pokarmowego. Stosowanie jej zgodnie z zasadami i zalecanymi dawkami nie zaszkodzi, a jedynie pomoże, zwiększając doznania seksualne podczas stosunku.

Hiszpańska mucha dla kobiet i mężczyzn

Na koniec zaznaczmy jeszcze, że hiszpańska mucha jest dla kobiet i mężczyzn. Jest to afrodyzjak bezpieczny i skuteczny, o którego zaletach najlepiej przekonać się osobiście. Chętnie poznamy Wasze opinie na temat tego produktu jakim jest Alluramin.

Ranking feromonów

Ostatnia aktualizacja